“Dürüm Sokağı”na muhteşem açılış

Esenler Kemer Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 230/C adresinde hizmete giren “Dürüm Sokağı” muhteşem bir açılış töreni ile hizmete girdi. İşletme sahipliğini Erdal Başak, Metin Erdoğan ve Yasin Üray’ın üstlendiği Birincisi Mecidiyeköy, İkincisi Bağcılar, Üçüncüsü ise Esenler’de açılan “Dürüm Sokağı”nın açılışını dualarla Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan yaptı.

Törene Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Subat Dalgalı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ZENGİN KEBAP MENÜSÜ İLE HİZMETTE

Kemer Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 230/C adresinde hizmete giren “Dürüm Sokağı” yaklaşık 150 metrekarelik açık ve kapalı bir alandan oluşuyor. Kebap Restaurantta 10 çalışanı ile sabah 08.00’den gece 02.00’ye kadar hizmet verecek. “Dürüm Sokağı” İşletme sahipliğini Erdal Başak ve Metin Erdoğan, Yasin Üray’ın işletmeciliğini üstlendiği Kebap Restaurantta, Dürüm çeşitlerinin yanı sıra Adana, Urfa, ızgara çeşitleri, çorba çeşitleri ve çok sayıda tatlı ile zengin bir menüye sahip.

ESENLERGÜNDEM.COM İnternet Sitesi olarak “Dürüm Sokağı”nın Esenlerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.