Esenler Belediye Meclisi vedalaştı…

Esenler Belediye Meclisi’nin 2019 yılı Mart ayı birinci oturumu yapıldı. Meclis oturumunda vedalaşmanın yanı sıra muhalefet ve iktidar meclis üyelerinin karşılıklı iltifatları duygusal anlar yaşattı. Meclis Başkanvekili Murat Gülkıran yerel gazetecilere teşekkür etti.

BU TOPLUMSAL BİR GÖREV

Esenler Belediye Meclisi Başkanvekili Murat Gülkıran, bütün üyelere teşekkür etti. Gülkıran “Mart ayının son meclisini gerçekleştiriyoruz. İyisiyle kötüsüyle, kah tartışarak, kah gülerek 5 yıllık görev süresini tamamladık. Hiç birimiz kamu menfaati dışında bir beklenti içerisinde olmadık. 37 meclis üyemizle birlikte hizmet ettik. Esenler halkı adına bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Özveri ile çalışan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma, belediye personeline ve bizlerin yaptığı faaliyetleri hiçbir karşılık beklemeden kamuoyuna ileten ve halkımızın haber almasında emek veren değerli yerel basınımıza teşekkür ederim” dedi.

Bizde yerel basın olarak belediye meclis başkanvekili Murat Gülkıran’a Esenler halkı adına yaptığı başarılı çalışmalarından ve meclis oturumlarındaki adaletli ve tarafsız yönetiminden dolayı teşekkür ederiz. Demokrasimizin gelişmesi, toplumsal uzlaşının sağlanması için yaptığı adaletli meclis oturumlarında, tarafsız yönetimiyle anılacak olan Murat Gülkıran’a, yeni yaşamında başarılar dileriz.