Gazeteci Fatih Dağdeviren oğlunu evlendirdi

Esenler Bölgede İlk Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi, iş adamı Fatih Dağdeviren’in Oğlu Emre Dağdeviren – Gamze (Miyasaoğlu) Dağdeviren ile Bahçelievler Piramit Düğün salonunda muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Çiftlerin Bahçelievler Piramit Düğün salonunda gerçekleşen düğünlerinde siyaset, iş, spor ve basın camiasını bir araya getirdi. Düğüne İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İYİ Parti GİK üyesi Ayhan Bölükbaşı, İYİ Parti Esenler ilçe başkanı Recep Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, AKP Esenler belediye meclis üyesi Sabahattin Yiğit, Esenler 31 Mart yerel seçimler belediye bağımsız adayı Mustafa Kaplan, Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin ve Başkan yardımcısı Soner Karabulut, Esenler Kent Yıldız Spor kulübü Başkanı Hakkı Çakır ve Esenler yerel gazetecilerle birlikte saygın davetliler düğüne katılarak evlenen çiftlere ömür boyu mutluluklar dilediler.

Takı merasiminin ardından davetliler gelin ve damatla birlikte oyunlar oynayıp mutluluklarına ortak olurken birbirine çok yakışan çift tüm konuklarına mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.

Bizde Gamze ve Emre çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.