Kemer Park yeni yönetimi personelle tanışma yemeğinde bir araya geldi

Kemer Park Evleri çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri Esenler Sultanahmet Köfteci’sinde personelle tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Esenler Kemer Park Evleri yönetim kurulu üyeleri İbrahim Yılmazer, Aysan Bayram, Murat Gözütok, Ziyadin Akalın, Sait Yılmaz, Site avukatı Nevfel Yılmaz Göl, Site Müdürü Alaattin Akartuna ve personelin sorunlarını dinlediler.

Yönetim Kurulu adına konuşan Başkan İbrahim Yılmazer, “Sizler bu kurumun aynalarısınız. Sizlerle hep beraber yapacağımız güzel çalışmalarla Kemer park evlerini daha iyi yerlere getireceğiz. Sitemizde çok sorunlar bulunmakta bunları bitirerek komşularımızın şikayetlerini çözeceğiz, tüm personelimize başarılı çalışmalar diliyorum. Burada ki sorunlardan dolayı da bizler burada aday olduk.  Genel Kurul üyeleri de bizleri bu göreve uygun gördü. Bundan sonra hep birlikte sorunları el birliği ile bitireceğiz. Herkes görevine baksın, herkes işinin başında olsun. Her hangi bir sorununuz olursa müdür Alaattin Akartuna’ya iletin, o da yönetime getirir. Böyle olması daha uygun olur. Biz de size bundan sonra ki çalışmalarınız da başarılar dileriz” dedi.