Mehmet Şen, Turgut Reis Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı

Esenler’de yaşayan Mehmet Şen, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Turgut Reis Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Esenler’de yaklaşan yerel seçimler öncesinde mahalle muhtarlıkları için adaylar belli olmaya başladı. 2024 yılının mart ayında gerçekleştirilecek seçimlerde Turgut Reis Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Mehmet Şen, yaşam kalitesini yükselterek mahallesine hizmet edeceğini söyledi.

Mehmet Şen, 1974 Kastamonu/Tosya doğumlu olup evli ve iki çocuk babasıdır. Halen aktif olarak Şen İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmekte.

1992 yılından beri Turgut Reis Mahallesi’nde ikamet etmekte olup yaşadığı mahalle sakinlerine hizmet edip onların hizmetkârı olmak adına Turgut Reis Mahallesi muhtar adaylığını açıklayarak bir takım faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

İlçenin sevilen esnaflarından olan Şen, “Yıllardır ikamet etmekten büyük mutluluk duyduğum Turgut Reis mahallesine hizmet etmek için adayım. Siyaset sahnesinde olduğu gibi muhtarlık yarışında da yeni yüzlerin ve değişimin gerektiğini düşünüyorum. Mahallemizin her bireyinin fikrine değer veriyorum. Birlikte, mahallemizi daha da ileri taşıyacağımıza inanıyorum. Eşimiz, dostumuz ve Turgut Reis mahallesinde yaşayan vatandaşlar taktir ederse, çok güzel ve herkesin faydalanacağı bir muhtarlık dönemini umut ediyorum. Şimdiden tüm vatandaşlardan destek bekliyorum.” dedi.

MEHMET ŞEN’İN VAATLERİNDEN BAZILARI

  • Vatandaşların her türlü sıkıntısında yanında olmak adına ulaşılabilir olmayı en önemli öncelik olarak görmektedir.
  • Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek vatandaşların sorunlarına hızlı ve etkin çözüm üretmek.
  • Sosyal yardımlaşma alanında etkin faaliyetleri koordine etmek.
  • Vatandaşların kamu kurum ve kuruluşları ile etkin iletişimini sağlamak ve ilgili departmanlara hızlı akış sağlayarak aksiyon almak.

Her hangi bir sorun anında danışılabilecek bir komşu abi kardeş olarak anılarak çekinilmeden yanına gelinen bir mahalle sakini olarak anılmak başlıca hedeflerinden olup, vatandaşların eğitim, sağlık gibi alanlarda programlar koordine edinilerek belirli kamu kurum ve kuruluşları ile ortaklaşa proje üreterek adına Turgutreis mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.