Muhtar Abdullah Pehlivan’ın annesi gözyaşları ile uğurlandı

Esenler’in kurucularından (Davutpaşa Mahallesi) eski muhtarı merhum Yakup Pehlivan’ın eşi, muhtar Abdullah Pehlivan ve kardeşi (Rumeli Ekrem) Ekrem Pehlivan’ın annesi Naile Pehlivan hanımefendi hakka yürüdü.

Rumeli Balkan camiasının sevilen sesi ve yorumcusu Rumeli Ekrem’in (Ekrem Pehlivan) annesi Naile Pehlivan vefat etti.

Esenler eski Davutpaşa Mahalle Muhtarı Yakup Pehlivan’ın eşi, muhtar Abdullah Pehlivan ve Ekrem Pehlivan’ın (Rumeli Ekrem) annesi Naile Pehlivan, Esenler Yavuz Selim Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Esenler Yeni Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığına dualarla defnedildi.
Merhume Naile Pehlivan’ın cenazesine, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve yardımcıları, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yardımcıları Naser Şimşek, Ahmet Tüfekçi ve Can Gökhan Balekoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Bayrampaşa Belediye Meclis üyeleri Tolga Güneş, Kenan Bıçak ve Recep Kurtuluş, başta Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Adnan Şahinler olmak üzere, Rumeli camiası STK’larının dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, iş, siyaset, sanat ve spor camiasından birçok isim katıldı.

Bizler de ESENLER GÜNDEM Gazetesi olarak merhume Naile Pehlivan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.