Mehmet Tevfik Göksu: İlk günkü heyecanımızla devam edeceğiz

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile 15 yıllık tecrübemizle ve ilk günkü heyecanımızla; Esenler için üretmeye, İstanbul için Murat Kurum Başkanımıza tam destek olmaya devam edeceğiz.

2009 yılında göreve geldiğimiz ilk günden bugüne, Esenler’imiz için çok proje hayal ettik. Hayallerimizi önce hedefe, arından da tek tek gerçeğe dönüştürmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadık.

Dile kolay; şehrimizin en önemli sorunlarından biri olan kentsel dönüşümde 59.825 komutumuzun dönüşümü gerçekleştirdik. Ardından Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesinin Esenler’de hayat bulmasını sağladık. Tuna Eğitim Vadisi gibi ilçemize önemli bir eğitim yuvası kazandırdık. 15 Temmuz Millet Bahçemizle; sadece Esenler’in değil, İstanbul’un ve İstanbulluların yaşam alanı olan bir çevre yatırımını hayata geçirdik. Teknolojide “biz de varız” diyerek Türkiye’nin en büyük bilişim vadilerinden birinin inşasına başladık. Eğitimden spora, kültür sanattan çevreye, sosyal projelerden gençlik projelerine, bilişimden kentsel dönüşüme, 7’den 70 herkese hitap eden; herkesin içerisinde mutlaka kendini bulduğu yüzlerce büyük ve önemli projeyi bugüne kadar bizlere en büyük desteği veren Esenler’imizin kıymetli sakinleriyle buluşturduk.

Bugünden itibaren #DahaFazlasıVar diyerek, ilk günkü heyecanımızla yepyeni bir dönemin kapısını aralıyoruz. Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın liderliğinde ve her bir Esenlerli kardeşimin teveccühü ile bir kez daha başlayacağımız bu kutlu yolculukla Esenler’imizi; teknolojik altyapı, nitelikli istihdam, daha kolay erişilebilir şehircilik hizmetleri, yepyeni sosyal projeler ve yepyeni çevre yatırımlarıyla, Türkiye Yüzyılı hedefiyle aynı istikamette koşan bir şehir olarak taçlandıracağız inşallah.

#OİşBizde