“Siz Erdoğan’ı indirin, biz de doları indirelim!”

Emperyalistlerin Türkiye üzerindeki oyunları geçmişte olduğu gibi bugün de hiç değişmeden, hatta daha da sırtlan dişlerini göstererek devam ediyor.

Suriye’ye müdahale edilirken, Fırat Kalkanı yapılırken 2,95-3,58 TL, Afrin harekatında 3,79-3,92 TL seviyelerinde olan doların neden böyle aniden yükseldiğini anlamamak için, ya çok saf olmak lazım ya da akıldan yoksun olmak lazım.

Emperyalist güçler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Türkiye’yi hedef almışlar, güçlü ve lider bir Türkiye istemiyorlar.

Çünkü; onlara boyun eğmeyen bir lider var karşılarında, açık ve net bir şekilde “Verin Erdoğan’ı bu sıkıntılarınız bitsin yerine de kim gelirse gelsin” diyorlar.

Amaçları Suriye’yi parçalayıp Terör Devleti kurarak Türkiye’nin Ortadoğu ve Arap dünyası ile bağlarını koparmak. Kriz bahane edilerek yeni bir iktidar yaratılarak, IMF’den borç para vererek ülkeyi borçlandırarak yatırımların da durmasını sağlayarak tekrar Türkiye’yi sömürgeleri altına almak.

Ama biz bu filmi daha önce izlemiştik, onların oyunlarına gelmeyelim. Erdoğan üzerinden Türkiye düşmanlığı yapanlara ABD ve Avrupa’nın ağzıyla konuşanlara doların yükselişini ve ekonominin kötü gittiğini bahane edenlere fırsat vermeyelim.

Bu ülke geçmişte onların oyunlarına gelerek Abdülhamit’i vermiş koskoca Osmanlı Devleti yıkılmış ama Türkiye Devletini oyuna getiremeyecekler ve bölemeyecekler.
Dolarları onların olsun. Bizim, para ile satılacak vatanımız yok, bunu iç ve dış mihraklar böyle bilsin.

Emperyalistlere ve Siyonistlere bu vatanın gerçek evlatları boyun eğmeyecek.

Türkiye’yi dize getiremeyecek ve boyun eğdiremeyecekler.

Unutmayalım bu ülke hepimizin.

Ona her zamankinden daha fazla sahip çıkmalıyız.