Esenler Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, şehit aileleri ile iftarda buluştu

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’nci Yıl Dönümü dolayısıyla Esenler Kaymakamlığı tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi.

Esenler Aşiyan Restaurantta düzenlenen iftar yemeğine Esenler Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Muhammet Ahmet Katipoğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mehdi Daş, Nüfus Müdürü Kadem Varol, Tarım Müdürü Turgut Şişman, Esenler İlçe Sağlık Müdürü Eşref Kaya, Esenler Müftüsü Osman Yazıcı, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Turgay Özer, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Şehit Aileleri ve Gaziler ile yakından ilgilenen Kaymakam Özçakıcı, günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmada; “Türk tarihinin dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde sizlerle beraber olmaktan gurur duymaktayız.”

İftar yemeğinin ardından Esenler Müftüsü Osman Yazıcı tarafından şehitlerimiz için dua edilmesinin akabinde düzenlenen yemek son buldu.

Yemeğin diğer misafirleri ise Esenler’in emektar Yerel Basın mensupları ESENLER GÜNDEM imtiyaz sahibi Sait Yılmaz, 1.HABER GAZETESİ Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Kahveci, GAZETE ESENLER imtiyaz sahibi Hasan Gürsoy ve SON DAKİKA ESENLER imtiyaz sahibi Suat Türkoğlu katıldılar.