CHP Belediye Başkan adayı Dalkıran, Orucunu minibüs yolcularıyla açtı

Esenler CHP Belediye Başkan adayı Hasan Dalkıran, seçim çalışmaları kapsamında minibüs yolculuğu yaptı, orucunu da yolcularla birlikte açtı.

Esenler CHP Belediye Başkan adayı Hasan Dalkıran, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Esenler’i sokak sokak dolaşıp esnafın sorunlarını dinleyen Dalkıran, Esenlerli vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek projelerini anlatıyor. Seçim çalışmalarında minibüs yolculuğu da yaparak direksiyon başına geçen Dalkıran, orucunu da yolcularla birlikte açtı, seçmenlerin sorunlarını dinledi, çözüm için söz vererek destek istedi.

İftar ikramı minibüs yolcuları tarafından ilgi ve takdirle karşılanan CHP Esenler Belediye Başkan adayı Hasan Dalkıran, Esenler’i 1 Nisan itibariyle yeniden inşa edeceklerini söyledi.

Esenler’de yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden Hasan Dalkıran, “1 Nisan sabahı göreve geldiğimizde rant kapılarını kapatıp, hizmet kapılarını açacağız. Esenler’e yeni bir dönemi hep birlikte getireceğiz! Esenler’i öncelikle ithal adaydan kurtaracağız. Esenler belediyesinde yıllardır devam eden ve alışılagelmiş yönetim sistemi değişecek, Demokrasi açısından yep yeni bir dönem başlayacak. Buna Esenler’in çok ihtiyacı var. Bizim kazanmamız yeni bir dönemi başlatacak ve birçok yeniliği beraberinde getirecek. Betonlaşan Esenler değil, daha yeşil bir Esenler göreceksiniz. Çocuklarımızın oynayabileceği parklar, yaş almışlarımızın nefes alacağı yeşil alanlar kuracağız. Biz, yüzlerin güldüğü, mutlu bir Esenler için hep birlikte kazanacağız!” dedi.

“Yeni Esenler’i birlikte inşa edeceğiz”

Umudunu kaybeden Esenlerlilere umut olacak projeler hazırladıklarını ifade eden CHP Esenler Belediye Başkan adayı Hasan Dalkıran, “Esenler’i sokak sokak dolaşıp esnafımızı, komşularımızı dinliyoruz. Yeni bir Esenler için içimizdeki değişim heyecanını ve coşkusunu, tüm Esenlerlilerin yüreğinde gördük. Esenler için çok daha mutlu, çok daha umutlu bir geleceği birlikte inşa edeceğiz! Bu güzel günde bizimle olan, desteklerini üzerimizden hiç eksik etmeyen tüm Esenlerlilere teşekkür ediyorum.”