MED Esenler Kurs Başarıyı Ödüllendiriyor!

Öğrencilerin başarı düzeylerini ölçmelerine imkan tanırken 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için burs olanağı sağlayacak MED Bursluluk Sınavı, Türkiye genelinde 13-14-15 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Belirlenen tarihler dışında ek sınavlar yapılmayacaktır.

Bilimsel ve akademik eğitim yaklaşımlarıyla başarıyı destekleyen MED ESENLER KURS düzenlediği sınav ile, öğrencilerin Türkiye sıralamalarını görmelerine, eksiklerini tespit ederek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayacak Bursluluk Sınavı, öğrencilere yüzde 100’e varan eğitim bursu kazanma şansı sunuyor. 

Sınav başvuruları 10/01/2023 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra başvuru kabul edilmeyecektir. Sınava katılım ücretsizdir. Sınav kazanımları, MEB müfredatına uygun olarak 1.dönem konularını kapsayacaktır.

MED Türkiye genelindeki kurslarında, 4,5,6,7,,9,10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenecek Bursluluk sonuçlarına göre öğrenciler sınava girdikleri okulların burs kontenjanı kapsamında burslu okuma şansı elde edecek.

4,5,6 ve 7’nci sınıf öğrencileri için düzenlenecek sınav, toplam 60 sorudan oluşacak ve sınavın süresi 90 dakika olacak. ,9 ve 10’ncu ile 11.sınıf öğrencilerine yönelik sınav ise 80 sorudan oluşacak ve sınavın süresi 100 dakika olacak. 11’nci sınıf öğrencilerine toplam 90 soru yöneltilerek, 120 dakika süre tanınacak. 

Bursluluk Sınavı için başvuru formu linki https://medsinav.com/  şeklinde olacaktır. Sınav sonuçları ise 19/01/2023 tarihinde açıklanacaktır.

MED ESENLER KURS Hakkında:

Modern eğitim temelde bireyselleşme ve toplumsallaşma sürecinin daha sağlıklı bir şekilde oluşmasını amaçlar. Birey toplumsallaşma sürecinde yaşadığı yerin norm ve değerlerini kabul ederken aynı zamanda akla uygun olmayan, geçerliliğini yitirmiş değer yargılarından uzaklaşır.

Modern Eğitim Dünyası olarak biz;

Öğrencilerimizin kişisel gelişimini sağlayarak akademik donanımın yanı sıra sosyal anlamda da kendi potansiyelini açığa çıkartmayı amaçlıyoruz.

Modern Eğitim, sadece bilgi veren bir metod değildir. Çünkü bilgi artık her yerdedir. Eğitim yöntemleri modern hayatın çıkmazlarını aktarmalıdır. Bunun için öğrencinin yalnızca okulda değil hayat boyu öğrenen, öğretmenin de sadece bilgi veren birisi değil rehberlik eden olması gerekmektedir.

Bilgi ve İletişim: Menderes Mh. Atışalanı Cd. 307. Sk. No:1

Esenler/İSTANBUL Telefon: 0212 610 89 33

Mücahit ERARSLAN: 05302284565

Modern Eğitim Dünyasında sen de yerini al!