Esenlerli minikler tatili eğlenerek geçirdi

Esenler Belediyesi, ara tatil boyunca sinema ve tiyatro gösterimleriyle her yaştan çocuğa keyifli anlar yaşattı. Miniklerin tatiline renk katan gösterimler, her gün Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde meraklılarla buluştu.

Esenler Belediyesi, çocukların ara tatilini verimli bir şekilde geçirmesi için bu yıl da keyifli programlar düzenledi. Esenlerli minikler, kendileri için hazırlanan tiyatro ve sinema gösterimlerinde gönüllerince eğlendi. Esenler’de Karne Şenliği bu yıl da dopdolu geçti.

EN GÜZEL KARNE HEDİYESİ

Tiyatro gösterimlerini arkadaşlarıyla birlikte keyifle izlediğini ifade eden on yaşındaki Buğlem Güner, “Tatilimizin çoğunu tiyatroya gelerek geçirdik. İzlediğimiz tiyatrolarla hem öğrendik hem eğlendik. Bu gösterimler bize en güzel karne hediyesi oldu” dedi.

TATİLDE SIKILMADILAR

Özenle hazırlanan programlar çocuklarla birlikte ebeveynleri de oldukça memnun etti. Aileler evde sıkılan çocuklar için anlamlı etkinlikler düzenleyen Esenler Belediyesi’ne teşekkür ederek gösterimlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çocuk sinemalarına iki kızıyla birlikte katılan Gülsena Erk,”Kızlarımla ara tatil için hazırlanan etkinlikleri severek takip ettik. Çocuklar için özenle seçilen sinemalar yüzümüzü güldürdü. Ara tatili sıkılmadan dolu dolu geçirdiler” şeklinde konuştu.